Standard mieszkań

Mieszkania dla studentów z zagranicy

Standard mieszkań

Standard mieszkań

Basic

Początkowo nasza firma oferowała tylko tę opcję. Jednak rynek nieruchomości się zmieniał i powstało zapotrzebowanie na nowe usługi. Zdaliśmy sobie sprawę, że niektórzy studenci zaczęli potrzebować innych warunków. Wtedy zdecydowaliśmy się poszerzyć asortyment. Ale w żaden sposób nie obciąć! Dlatego nadal oferujemy tę usługę, aby każdy student czuł się w Warszawie, jak w domu.

ALLIANCE REALTY Basic to świetne rozwiązanie dla osób ze skromnym budżetem. 

Jak to działa? Studentowi, który wybrał ten rodzaj zakwaterowania, zapewniamy łóżko w pokoju dwuosobowym w mieszkaniu trzypokojowym. 

Standard

Dla studentów, którzy chcą żyć bardziej komfortowo, mamy usługę Standard. Łącznie w mieszkaniu dwupokojowym mogą mieszkać maksymalnie 4 osoby. 

Zaletą tego sposobu zakwaterowania jest mniejsza liczba mieszkańców, co podnosi poziom komfortu osobistego. A ze względu na to, że mieszkanie jest lepsze standardowo, remont też jest znacznie lepszy. Często tę usługę wybierają przyjaciele lub pary, które chcą mieszkać razem.  

Zespół ALLIANCE REALTY doskonale rozumie, jak ważna jest pomoc bliskiej osoby w obcym mieście. Wsparcie drogich ludzi jest wspaniałe. ALLIANCE REALTY jest gotowy, aby Cię wesprzeć!

Personal Room

Studentom, dla których ważna jest przestrzeń osobista, chcemy zaoferować usługę, z której jesteśmy naprawdę dumni. Personal Room to jest twój oddzielny pokój w mieszkaniu ALLIANCE REALTY. Jest idealny dla studentów, którzy potrzebują ciszy i spokoju po długim dniu na uczelni. 

Życie studenckie to nie tylko imprezy, ale też ciężka praca. Nauka jest procesem czasochłonnym. Aby przygotować się do egzaminu, musisz się dobrze skoncentrować. Najlepiej uda się to zrobić we własnym pokoju. 

Personal Room to ustronna twierdza w zgiełku Warszawy.

Porównanie

Opcja Basic
Mieszkania o podstawowym standardzie
Opcja Standard
Mieszkanie o podwyższonym standardzie
Opcja Personal
Mieszkanie o podwyższonym standardzie
Pralka
Lodówka
Piekarnik
Balkon
Wanna lub prysznic
Piętrowe łóżko posiada 50% mieszkań
Ilość współlokatorów6-7 osób4 osoby3-4 osoby
Oddzielny pokój
Zamykany pokój
Sprawdzenie mieszkania SH
Ogrodzone osiedle ✔/
Miejsce parkingowe
Wsparcie infolini SH w załatwieniu majstra/technika