O nas

Poznaj a-realty.pl

O nas

Naszym głównym priorytetem jest komfort klienta. Ogromna baza nieruchomości pozwala nam zaoferować odpowiednie mieszkanie każdemu studentowi. Aby się tego upewnić, proponujemy zanurzyć się w historii naszego bezcennego doświadczenia!

Staliśmy u podstaw rozwoju studenckiej imigracji w Polsce. I nawet dotąd na polskim rynku nie ma analogii do naszego projektu. Ponadto pracujemy w dwóch miastach. ALLIANCE REALTY działa w stolicy kraju —  Warszawie oraz w stolicy studenckiej —  we Wrocławiu. Nic dziwnego, że studenci zagraniczni chcą uzyskać dyplom w tych miastach, ponieważ Warszawa i Wrocław oferują ogromny wybór uniwersytetów.

W każdym z tych miast mamy stałą bazę inwestorów, którzy ufają nam od wielu lat. Wiedzą, że możemy zagwarantować stuprocentowe wypełnienie wszystkich zobowiązań. Też do każdego mieszkania  jest zawsze przypisany odpowiedni opiekun. Do jego obowiązków należy pomoc studentom w rozwiązywaniu codziennych problemów, aklimatyzacja w nowych warunkach i stały kontakt z inwestorami.

O nas

O firmie

ALLIANCE REALTY to polska firma zajmująca się zakwaterowaniem studentów zagranicznych w Polsce. Od kilku lat jesteśmy liderami w tej kategorii. Swoją działalność prowadzimy na terenach Warszawy i Wrocławia.

Dla wielu studentów z różnych krajów mieszkania od naszej firmy stały się domem. One były starannie dobrane przez naszych pracowników, aby najemcy czuli się komfortowo w jeszcze nieznanym kraju. 

Każdym z tych lokali opiekuje się doświadczony menedżer, który wie, jak rozwiązywać trudne sytuacje. Nasi opiekunowie regularnie odwiedzają studentów, aby ułatwić zakwaterowanie, pomóc w adaptacji, a także sprawdzić mieszkanie pod kątem problemów i czystości. 

Nie trzeba jednak czekać na kolejne spotkanie z menedżerem firmy! Robimy wszystko, aby natychmiast rozwiązać problem, dlatego specjalnie w tym celu istnieje infolinia ALLIANCE REALTY. Nasi doświadczeni pracownicy szybko odpowiadają na wszystkie pytania studentów, ich rodziców i właścicieli.

Nasi ludzie są dla nas bardzo ważni, dlatego podczas współpracy nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zarówno studenci, jak i właściciele byli zadowoleni!

O nas

Misja

Głównym celem naszego międzynarodowego projektu jest nadanie domu! Jest dla nas bardzo ważne, aby każdy student pierwszego roku, który przyjeżdża do tego pięknego kraju, czuł się tu komfortowo codziennie. A co do tego jest potrzebne? Przede wszystkim jest to przytulność. 

Oczywiście pamiętamy też i o przyjaciołach, którzy zawsze pomogą i podpowiedzą. Jesteśmy więc pierwszym przyjacielem dla każdego studenta, który korzysta z naszych usług!

Nasz zespół jest gotowy zrobić wszystko, aby ułatwić życie w nowym kraju.

O nas

Historia firmy

Właściciele mieszkań w dużych miastach to ludzie niezwykle zapracowani, skoncentrowani na swojej karierze i wolą spędzać wolny czas z rodziną, a nie zajmować się nieruchomościami. To jeden z powodów, dlaczego nasza firma powstała w 2015 roku. Drugim powodem była popularność Polski, jako kraju pożądanego dla szkolnictwa wyższego, wśród abiturientów z Ukrainy.

W pewnym momencie na rynku nieruchomości RP zaistniała potrzeba pośrednictwa między tymi dwiema kategoriami osób. W wyniku czego, w Polsce pojawiła się agencja nieruchomości ALLIANCE REALTY.

Jako bazę dla naszej działalności wybraliśmy dwa najpopularniejsze wśród studentów Polski miasta – Warszawę i Wrocław. Odtąd pracują w tych dwóch wspaniałych miastach nasi pracownicy, którzy od wielu lat reprezentują wysokiej jakości usługi ALLIANCE REALTY na polskim rynku nieruchomości.

O nas

Kariera

Wielu studentów, patrząc na naszych wykwalifikowanych menadżerów, bardzo często interesują się tym, jak zostać pracownikiem ALLIANCE REALTY. Chcemy Cię od razu uprzedzić –  jest to dość trudna ścieżka, ale warto spróbować!

Po pierwsze, potrzebujemy ludzi, którzy kochają i potrafią pracować z klientami! Komunikacja z ludźmi jest czasem trudnym zadaniem, ale jeśli Cię to nie przeraża, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Także na okres próbny bierzemy studentów ostatniego roku studiów, którymi często stają się Panie i Panowie mieszkający w naszych mieszkaniach.

Po drugie, potrzebujemy poliglotów! Nasi pracownicy doskonale posługują się językiem polskim, rosyjskim, ukraińskim i angielskim. Jeśli znasz przynajmniej trzy z nich, a dodatkowo jakiś inny język, jesteś naszym idealnym kandydatem!

Po trzecie, musisz zrozumieć, że nasza praca nie jest łatwa i prosta, ponieważ głównym priorytetem dla nas jest szczęście i spokój studentów i właścicieli. Tutaj przydatne byłyby umiejętności balansowania na linie, ale potrzebujemy tylko twojej chęci do pracy na 100% i ciągłego rozwoju.

Jeśli jesteś gotowy na bezcenne doświadczenie –  wyślij swoje CV na nasz adres mailowy!

Znajdź mieszkanie

Znajdź dla siebie mieszkanie

Wszystko jest bardzo proste! Wystarczy tylko wypełnić formularz lub zadzwonić do nas. Poświęć trochę czasu, aby wyrazić swoje preferencje, i w ciągu następnego dnia roboczego nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby przekazać kluczy do Twojego mieszkania w Warszawie lub we Wrocławiu.

Witaj w ALLIANCE REALTY!

Nasza oferta

Zamieszkaj ze a-realty.pl

Wypełnij formularz, znajdziemy dla Ciebie mieszkanie!

Wszystko jest bardzo proste! 

Wystarczy tylko wypełnić formularz lub zadzwonić do nas. 

Poświęć trochę czasu, aby wyrazić swoje preferencje, i w ciągu następnego dnia roboczego nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby przekazać kluczy do Twojego mieszkania w Warszawie lub we Wrocławiu.

Witaj w ALLIANCE REALTY!

Opinie naszych Klientów - zobacz nasze referencje

Referencje